REPASOVANÝ Alternátor Škoda, Audi, VW, Seat, Ford - 120A 0124515010 0986041860 CA1394

REPASOVANÝ Alternátor Škoda, Audi, VW, Seat, Ford - 120A 0124515010 0986041860 CA1394
1 ks skladem
CA1394
CA1394
BOSCH
Záruka 15 měsíců
ZA TENTO ALTERNÁTOR VYŽADUJEME STARÝ KUS
původně 0 Kč
bez DPH
Popis produktu Popis produktu
Alternativní produkty Alternativní produkty

Popis produktu

AS A0059    
BOSCH 0124515010    
BOSCH 0124515011    
BOSCH 0124515012    
BOSCH 0124515110    
BOSCH 0124515117    
BOSCH 0124515121    
BOSCH 0124515124    
BOSCH 0124515125    
BOSCH 0986041860    
BOSCH 0986048530    
CARGO 112002    
DELCO DRB1860    
ELSTOCK 28-2990    
ELSTOCK 28-3919    
FIAT 1100712    
FIAT 1110413    
FORD 1100712    
FORD 1110413    
FORD 1253624    
FORD 3M2110300BA    
FORD 98VW-10300-EA    
FORD YM21-10300-AA    
HC-PARTS 8EL737593-001    
HC-PARTS CA1394    
HC-PARTS CA1394IR    
HITACHI LR1120-701    
HITACHI LR120-701    
LUCAS ELECTRICAL LRA02011    
LUCAS ELECTRICAL LRB00475    
LUCAS ELECTRICAL UBJ201    
VALEO 2542237    
VALEO 2542237A    
VALEO 2542237D    
VALEO 2542461    
VALEO 2542461A    
VALEO 2542461D    
VALEO 2542949    
VALEO 437317    
VALEO 439312    
VALEO SG12B015    
VALEO SG12B090    
VW 021903025K    
VW 028903026H    
VW 028903028E    
VW 028903029G    
VW 028903030    
VW 028903030A    
VW 038903018Q    
VW 038903023S    
VW 038903024F    
VW 038903024G    
VW 045903023A    
WOODAUTO ALT10197    
URČEN PRO:      
AUDI A3 1.6 [AEH] 05.1998-06.2001
AUDI A3 1.6 [AKL] 05.1999-06.2001
AUDI A3 1.6 [APF] 08.1998-08.2000
AUDI A3 1.6 [AVU] 05.2000-04.2002
AUDI A3 1.6 [BFQ] 08.2000-04.2002
AUDI A3 1.8 [APG] 08.1998-04.2003
AUDI A3 1.8 Turbo [AJQ] 08.1998-08.2000
AUDI A3 1.8 Turbo [APP] 08.1998-05.2000
AUDI A3 1.8 Turbo [ARY] 09.2000-06.2001
AUDI A3 1.8 Turbo [AUQ] 05.2000-06.2003
AUDI A3 1.8 Turbo Quattro [AGU] 05.1998-08.2000
AUDI A3 1.8 Turbo Quattro [AQA] 08.1998-04.2001
AUDI A3 1.8 Turbo Quattro [ARX] 10.1999-06.2003
AUDI A3 1.8 Turbo Quattro [ARY] 09.2000-06.2003
AUDI A3 1.9 TDi [AGR] 05.1998-08.2000
AUDI A3 1.9 TDi [AHF] 05.1998-08.2000
AUDI A3 1.9 TDi [ALH] 05.1998-06.2001
AUDI A3 1.9 TDi [ASV] 09.1999-06.2001
AUDI A3 1.9 TDi [ASZ] 08.2000-06.2003
AUDI A3 1.9 TDi [ATD] 10.2000-06.2003
AUDI A3 1.9 TDi [AXR] 11.2001-06.2003
AUDI A3 1.9 TDi Quattro [ASZ] 05.2000-06.2003
AUDI A4 1.9 TDi [AHU] 08.1996-07.1998
AUDI S3 1.8 Quattro [AMK] 09.2000-04.2002
AUDI S3 1.8 Quattro [APY] 08.1998-08.2000
AUDI S3 1.8 Quattro [AUL] 09.2000-04.2002
AUDI S3 1.8 Quattro [BAM] 08.2001-06.2003
AUDI TT 1.8 Turbo [AJQ] 1.7.1998
AUDI TT 1.8 Turbo [APP] 1.11.1998
AUDI TT 1.8 Turbo [ARY] 09.2000-05.2005
AUDI TT 1.8 Turbo [ATC] 1.10.1998
AUDI TT 1.8 Turbo [AUM] 1.1.2001
AUDI TT 1.8 Turbo [AUQ] 1.8.2000
AUDI TT 1.8 Turbo [AWP] 1.10.1998
AUDI TT 1.8 Turbo [BVP] 1.9.2005
AUDI TT 1.8 Turbo [BVR] 1.9.2005
AUDI TT 1.8 Turbo Quattro [AJQ] 1.10.1998
AUDI TT 1.8 Turbo Quattro [AMU] 1.10.1998
AUDI TT 1.8 Turbo Quattro [APX] 1.10.1998
AUDI TT 1.8 Turbo Quattro [ARY] 1.10.1998
AUDI TT 1.8 Turbo Quattro [ATC] 1.7.1998
AUDI TT 1.8 Turbo Quattro [AUM] 1.10.1999
AUDI TT 1.8 Turbo Quattro [AWP] 1.7.1998
AUDI TT 1.8 Turbo Quattro [BAM] 1.10.1999
AUDI TT 1.8 Turbo Quattro [BVR] 1.3.2005
AUDI TT 1.8 Turbo Roadster [AUM] 1.1.2001
AUDI TT 3.2 VR6 Quattro [BHE] 1.7.2003
FORD Galaxy 1.9 TDi [AFN] 06.1999-03.2000
FORD Galaxy 1.9 TDi [ANU] 09.1999-08.2006
FORD Galaxy 1.9 TDi [ASZ] 1.2.2003
FORD Galaxy 1.9 TDi [AUY] 1.4.2000
FORD Galaxy 1.9 TDi [AVG] 06.1999-03.2000
FORD Galaxy 2.0 i [NSE] 1.4.2000
FORD Galaxy 2.8 24V [AYL] 1.4.2000
SEAT Alhambra 1.8 Turbo 20V [AJH] 09.1998-02.2000
SEAT Alhambra 1.8 Turbo 20V [AWC] 1.6.2000
SEAT Alhambra 1.9 TDi [AFN] 03.1999-02.2000
SEAT Alhambra 1.9 TDi [ANU] 1.6.2000
SEAT Alhambra 1.9 TDi [ARL] 1.5.2005
SEAT Alhambra 1.9 TDi [ASZ] 1.11.2002
SEAT Alhambra 1.9 TDi [AUY] 1.6.2000
SEAT Alhambra 1.9 TDi 4 Motion [AUY] 1.2.2001
SEAT Alhambra 2.0 i [ATM] 1.6.2000
SEAT Alhambra 2.0 TDi [BRT] 1.11.2005
SEAT Alhambra 2.8 V6 [AYL] 1.6.2000
SEAT Alhambra 2.8 V6 4 Motion [AYL] 1.6.2000
SEAT Cordoba 1.7 SDi [AKW] 07.1997-06.1999
SEAT Cordoba 1.9 SDi [AEY] 03.1999-06.1999
SEAT Cordoba 1.9 SDi [AGP] 06.1999-08.2002
SEAT Cordoba 1.9 SDi [AQM] 06.1999-09.2000
SEAT Cordoba 1.9 SDi [ASY] 1.9.2002
SEAT Cordoba 1.9 TDi [AFN] 03.1999-06.1999
SEAT Cordoba 1.9 TDi [AGR] 06.1999-12.2002
SEAT Cordoba 1.9 TDi [AHU] 03.1999-06.1999
SEAT Cordoba 1.9 TDi [ALH] 06.1999-05.2001
SEAT Cordoba 1.9 TDi [ASK] 06.1999-10.2002
SEAT Cordoba 1.9 TDi [ASV] 06.1999-08.2002
SEAT Cordoba 1.9 TDi [ASZ] 1.2.2002
SEAT Cordoba 1.9 TDi [ATD] 1.9.2002
SEAT Ibiza 1.8 Turbo Cupra R [BBU] 01.2004-04.2005
SEAT Ibiza 1.9 SDi [AGP] 05.1999-05.2002
SEAT Ibiza 1.9 SDi [AQM] 05.1999-05.2002
SEAT Ibiza 1.9 SDi [ASY] 1.2.2002
SEAT Ibiza 1.9 TDi [AGR] 05.1999-05.2002
SEAT Ibiza 1.9 TDi [ALH] 05.1999-05.2002
SEAT Ibiza 1.9 TDi [ASK] 08.1999-02.2002
SEAT Ibiza 1.9 TDi [ASV] 05.1999-05.2002
SEAT Ibiza 1.9 TDi [ASZ] 1.2.2002
SEAT Ibiza 1.9 TDi [ATD] 1.2.2002
SEAT Ibiza 1.9 TDi Cupra R [BPX] 1.1.2004
SEAT Inca 1.9 SDi [AYQ] 09.2000-06.2003
SEAT Leon 1.8 20V [AGN] 1.11.1999
SEAT Leon 1.8 20V [APG] 12.1999-07.2004
SEAT Leon 1.8 T 20V   1.9.2005
SEAT Leon 1.8 Turbo [APP] 1.12.1999
SEAT Leon 1.8 Turbo 20V [AUQ] 1.9.2000
SEAT Leon 1.8 Turbo 20V 4 Syncro [ARY] 09.2000-04.2004
SEAT Leon 1.8 Turbo Cupra R [AMK] 05.2002-05.2003
SEAT Leon 1.8 Turbo Cupra R [BAM] 1.5.2003
SEAT Leon 1.9 SDi [AQM] 11.1999-10.2003
SEAT Leon 1.9 TDi [AGR] 12.1999-09.2002
SEAT Leon 1.9 TDi [AHF] 1.10.1999
SEAT Leon 1.9 TDi [ALH] 1.10.1999
SEAT Leon 1.9 TDi [ARL] 09.2000-07.2004
SEAT Leon 1.9 TDi [ASV] 1.10.1999
SEAT Leon 1.9 TDi [ASZ] 05.2003-07.2004
SEAT Leon 1.9 TDi [AXR] 1.10.2005
SEAT Leon 1.9 TDi Syncro [ARL] 05.2002-07.2004
SEAT Leon 2.8 Cupra 4 [AUE] 1.2.2001
SEAT Toledo 1.8 20V [APG] 05.1999-05.2006
SEAT Toledo 1.8 Turbo 20V [AUQ] 05.2001-05.2006
SEAT Toledo 1.9 TDi [AGR] 04.1999-05.2006
SEAT Toledo 1.9 TDi [AHF] 04.1999-09.2002
SEAT Toledo 1.9 TDi [ALH] 04.1999-05.2006
SEAT Toledo 1.9 TDi [ARL] 10.2000-05.2006
SEAT Toledo 1.9 TDi [ASV] 05.1999-12.2003
SEAT Toledo 1.9 TDi [ASZ] 05.2003-05.2006
SEAT Toledo 2.3 V5 [AGZ] 10.1998-11.2000
SEAT Toledo 2.3 V5 [AQN] 05.2001-05.2006
SKODA Fabia 1.4 [AME] 09.1999-05.2003
SKODA Fabia 1.4 [AQW] 12.1999-05.2003
SKODA Fabia 1.4 [ATZ] 09.1999-01.2001
SKODA Fabia 1.4 [AZE] 09.1999-03.2003
SKODA Fabia 1.4 [AZF] 12.1999-03.2003
SKODA Fabia 1.4 Praktik [AME] 09.1999-05.2003
SKODA Fabia 1.4 Praktik [AQW] 12.1999-05.2003
SKODA Fabia 1.4 Praktik [ATZ] 09.1999-01.2001
SKODA Fabia 1.9 SDi [ASY] 09.1999-04.2007
SKODA Fabia 1.9 TDi [ATD] 09.1999-04.2007
SKODA Fabia 1.9 TDi [BLS] 1.3.2007
SKODA Fabia 1.9 TDi [BLS] 1.10.2007
SKODA Fabia 1.9 TDi [BSW] 1.10.2007
SKODA Fabia 1.9 TDi RS [ASZ] 06.2003-04.2007
SKODA Fabia 2.0 [AQY] 06.1999-03.2002
SKODA Octavia 1.6 [AEE][AEH] 02.1997-09.2004
SKODA Octavia 1.6 [AEE][AEH][AKL] 1.4.1997
SKODA Octavia 1.6 [AEE][AEH][AKL][AVU] 09.2000-04.2002
SKODA Octavia 1.6 [BFQ] 1.8.2000
SKODA Octavia 1.8 Turbo [AGU] 1.8.1997
SKODA Octavia 1.8 Turbo [ARX] 08.2000-01.2006
SKODA Octavia 1.8 Turbo [AUM] 1.8.2000
SKODA Octavia 1.8 Turbo 20V RS [AUQ] 08.2000-09.2004
SKODA Octavia 1.8 Turbo 4x4 [AGU] 08.2000-09.2004
SKODA Octavia 1.8 Turbo 4x4 [ARX] 08.2000-09.2004
SKODA Octavia 1.8 Turbo 4x4 [AUM] 08.2000-09.2004
SKODA Octavia 1.8 Turbo RS [AUQ] 01.2003-09.2004
SKODA Octavia 1.9 SDi [AGP] 06.1998-07.2000
SKODA Octavia 1.9 SDi [AQM] 08.2000-12.2003
SKODA Octavia 1.9 TDi [AGR] 1.10.1999
SKODA Octavia 1.9 TDi [AHF] 08.1997-01.2006
SKODA Octavia 1.9 TDi [ALH] 1.8.2000
SKODA Octavia 1.9 TDi [ASV] 08.2000-01.2006
SKODA Octavia 1.9 TDi [ASZ] 01.2003-09.2004
SKODA Octavia 1.9 TDi [ATD] 08.2000-01.2006
SKODA Octavia 1.9 TDi [AXR] 1.8.2000
SKODA Octavia 1.9 TDi 4x4 [AGR] 1.8.2000
SKODA Octavia 1.9 TDi 4x4 [ATD] 09.2000-01.2006
SKODA Octavia 2.0 [AEG] 08.2000-01.2005
SKODA Octavia 2.0 [APK] 1.4.1999
SKODA Octavia 2.0 [AQY] 04.1999-03.2002
SKODA Octavia 2.0 [ATF] 1.1.2000
SKODA Octavia 2.0 [AZH] 1.4.1999
SKODA Octavia 2.0 [AZJ] 1.4.1999
SKODA Octavia 2.0 4x4 [AEG] 08.2000-01.2005
SKODA Octavia 2.0 4x4 [AQY] 08.2000-03.2002
SKODA Octavia 2.0 4x4 [AZH] 08.2000-09.2004
SKODA Octavia 2.0 4x4 [AZJ] 03.2002-09.2004
SKODA Roomster 1.9 TDi [BLS] 1.9.2006
VW Bora 1.9 SDi [AGP] 09.1998-04.2001
VW Bora 1.9 SDi [AQM] 10.1998-05.2005
VW Bora 1.9 TDi [AGR] 10.1998-05.2005
VW Bora 1.9 TDi [AHF] 10.1998-05.2005
VW Bora 1.9 TDi [AJM] 09.1998-05.2001
VW Bora 1.9 TDi [ALH] 10.1998-05.2005
VW Bora 1.9 TDi [ARL] 01.2000-05.2005
VW Bora 1.9 TDi [ASV] 05.2000-05.2005
VW Bora 1.9 TDi [ASZ] 01.2001-05.2005
VW Bora 1.9 TDi [ATD] 01.2000-06.2006
VW Bora 1.9 TDi [AUY] 01.2000-04.2001
VW Bora 1.9 TDi [AXR] 05.2001-05.2005
VW Bora 1.9 TDi 4 Motion [AGR] 02.1999-05.2005
VW Bora 1.9 TDi 4 Motion [AJM] 09.1998-05.2001
VW Bora 1.9 TDi 4 Motion [ALH] 09.1998-05.2005
VW Bora 1.9 TDi 4 Motion [ARL] 09.2000-05.2005
VW Bora 1.9 TDi 4 Motion [ASZ] 01.2001-05.2005
VW Bora 1.9 TDi 4 Motion [ATD] 01.2000-06.2006
VW Bora 1.9 TDi 4 Motion [AUY] 05.2000-04.2001
VW Bora 2.0 [AQY] 09.1998-05.2005
VW Bora 2.0 [AZG] 05.2001-05.2005
VW Bora 2.0 [AZH] 04.2000-06.2001
     
Webové stránky vytvořil Acceler