ŘEMENICE VOLNOBĚŽNÁ PRO ALT. MARELLI AFP4001

ŘEMENICE VOLNOBĚŽNÁ PRO ALT. MARELLI AFP4001
2 ks skladem
AFP4001
AFP4001
původně 0 Kč
bez DPH
Popis produktu Popis produktu

Popis produktu

AS AFP4001
CARGO 230313
FIAT 9948225
IKA 335401
INA F-230866,04
INA F-230866,05
INA F-230866,07
INA F230866.10
INA F-230866,11
INA F230866.5
LUCAS 085562751010
LUCAS 085562931010
LUK 5350023000
LUK 535002310
MAGNETI MARELLI 85562751
MAGNETI MARELLI 85562931
MAGNETI MARELLI 9951162
MAKO 083625160000
OMAR 85-41-00
WOODAUTO EC4083
ZEN 2.05.0379.0
ZEN 5379
URČENO PRO:  
MAGNETI MARELLI 63321497
MAGNETI MARELLI 63321501
MAGNETI MARELLI 63321506
MAGNETI MARELLI 63321507
MAGNETI MARELLI 63321804
MAGNETI MARELLI 63321805
MAGNETI MARELLI 63321806
MAGNETI MARELLI 63321815
MAGNETI MARELLI 63377490
   
Průměr kola [ mm ] 61
Průměr otvoru hřídelky [ mm ] 17
Šířka [ mm ] 37.9
Počet drážek 6

 

Webové stránky vytvořil Acceler